בריאות רגשית

נכתב על ידי Orit Mizrahi

המסר שלי היום נועד עבור כל מי שכל כך שומר על בריאות הגוף שלו, אבל שוכח לשים לב לאספקט נוסף, חשוב לא פחות, הבריאות הרגשית.אם להיכנס עוד יותר לעומק, זה מושפע במידה רבה גם מהאספקט המנטלי שלכם, כלומר, באיזה משקפיים אתם מסתכלים על החיים. האם ידעתם שגישה חיובית ואופטימית לחיים משפיעה על המצב הבריאותי, הרגשי והגופני שלכם? אם אתם רוצים להעמיק את הידע שלכם בנושא, אני ממליצה לכם לקרוא מאמרים ומחקרים הקשורים לתחום הגוף-נפש. לאחרונה נעשים עוד ועוד מחקרים המוכיחים את הקשר הזה שוב ושוב לכן, כדאי שתשאלו את עצמכם באיזה משקפיים אתם בוחרים לראות את חייכם?

האם אתם קמים בבוקר עם חיוך? האם יש דברים שהייתם רוצים לשנות אבל דוחים את זה כל הזמן וזה מונע מכם להתקדם לכיוון טוב יותר? אולי יש לכם כל מיני משקעים מהעבר שאתם עדיין סוחבים עליכם?

אם אתם רוב הזמן מדוכדכים, בנטייה לדיכאון, ממורמרים וכועסים, אתם מפרישים בגוף חומרים שונים ממה שהייתם מפרישים אם רוב הזמן הייתם מחוייכים, שמחים ורגועים. החומרים המופרשים כשאר אתם במצב שמח ורגוע יותר הם חומרים  שמעודדים את הגוף שלכם לריפוי טוב יותר ומערכת חיסונית חזקה יותר ובאופן כללי, זאת דרך חיים הרבה יותר טובה מהדרך הראשונה.

איך יוצרים את זה? 

זה מתחיל בהחלטה לשינוי הרגלים. 

הרגל זה דבר נרכש ואם אתם רגילים לקום בבוקר ולהגיד לעצמכם "עוד יום", זה הזמן להחליט שאתם קמים בבוקר עם חיוך ומוקירים תודה שקמתם היום בבוקר, כי זה לא מובן מאליו ומוקירים תודה על זה שאתם בריאים ואם תוסיפו עוד כמה דברים לרשימה הזאת, אתם רק תרוויחו. שימו לב שכבר בתרגיל הזה שלכאורה מאוד קטן, דברים יתחילו להרגיש ולהראות אחרת בחייכם.

ליצירת קשר עם אורית דרך פייסבוק, לחץ כאן.

ליצירת קשר עם אורית דרך אתר האישי שלה, לחץ כאן.

מחבר המאמר
נטורופתית ומאמנת להגשמה אישית. בעלת קו מוצרי קוסמטיקה טבעית וטבעונית שפתחה בעצמה. המטרה שלה היא לעזור לאנשים להגשים את עצמם מבחינה בריאותית ונפשית תוך יצירת סגנון חיים שתומך במטרות אליהם הם רוצים להגיע.