ג'וס פלאס סוכריות גומי והתכנית לחקר בריאות ילדים

mm
נכתב על ידי דוד מור

ג'וס פלאס סוכריות גומי והתכנית לחקר בריאות ילדים

משרדי הבריאות ברחבי העולם ממליצים לאכול לפחות, ואני מדגיש- לפחות 5 מנות של פירות וירקות כל יום בצבעים שונים. כעת השאלה היא מי מאתנו לאחרונה אכל כמות כזו רבה של פירות וירקות?

כנראה שממש מעטים.. ומה עם הילדים? האם הילדים שלנו אוכלים 5 מנות של פירות וירקות בצבעים שונים כל יום?

כיום, תופעת השמנת היתר ומשקל עודף בקרב ילדים נהפכה לדבר מובן מאליו, משום שהרגלי האכילה שלהם מזיקים להתפתחותם התקינה ואינם מספקים להם חומרים חיוניים ואנרגיה לגוף לתפקד כמו שצריך.

מחקרים רבים מראים שהדרך היעילה, הבטוחה והנוחה ביותר להילחם בתופעת השמנת היתר היא בעזרת אכילת פירות וירקות!

כבר לפני 14 שנים ג'וס פלאס הבינה את החשיבות בשמירה על בריאות הילדים ושמירה על הרגלי תזונה נכונים. לכן השיקה את התכנית לחקר בריאות ילדים, שמספקת ליותר מ-750,000 משפחות כל יום את המכלול התזונתי מ-17 פירות וירקות מסוגים ובצבעים שונים.

התכנית לחקר בריאות ילדים מסייעת לילדים בגילאי 4-18, חיילים בסדיר וסטודנטים לתואר ראשון לשמור על בריאותם כל יום ולהנות מהמכלול התזונתי לו הם זקוקים. הילדים מקבלים את המוצרים של ג'וס פלאס למשך 3 שנים ללא תשלום (ג'וס פלאס סוכריות גומי)

ג'וס פלאס סוכריות גומי מספקים להורים אתנחתא – אם בעבר הורים רבים היו מודאים מתופעות הלוואי שנגרמות ממחסור בויטמינים ומינרלים שמשפיעים לרעה על בריאות והתפתחות הילד, כעת הם יכולים להיות רגועים.

ג'וס פלאס סוכריות גומי עונות על הצורך הבסיסי ביותר בבריאות ילדינו:

– ישנם כל כך הרבה מזונות מתוקים עם הרבה סוכר שפשוט גורמים לילדים שלנו לא לרצות לאכול פירות וירקות. ג'וס פלאס סוכריות גומי מכילות 17 סוגים שונים של פירות וירקות בצורתם הטבעית עם מלוא הערכים התזונתיים, אשר נשארים עם סוכר הפירות שהופך את הסוכריה הטבעית לממתק בריא.

– נוחות ומגוון – לרוב אין לנו את הזמן או היכולת לחתוך סלט קצוץ ממגוון רחב של ירקות בצבעים שונים. ג'וס פלאס סוכריות גומי מגשרות על הפער בין מה שהילדים שלנו אוכלים, למה שהילדים צריכים לאכול מבחינת פירות וירקות.

ג'וס פלאס סוכריות גומי

– איכות הפירות והירקות בארץ – ישראל היא במקום הראשון בעולם מבחינת ריסוס והדברה. בסופו של דבר אנחנו והילדים שלנו אוכלים את כל חומרי ההדברה האלה אשר מזיקים לנו גם אם אנחנו לא מרגישים. למזלנו, סוכריות הגומי של Juice Plus מכילות פירות וירקות שנקטפו בשיא בשלותם ונשטפו 13 פעמים כדי לוודא שאין כל זכר לחומרי הדברה.

– פתרונות אלטרנטיביים כגון תוספים, מולטי ויטמינים, פסיכולוגים להפרעות אכילה ודיאטנים. הורים רבים ניסו את כל הדרכים האלה, לגרום לילדים שלהם לאכול נכון ובריא יותר. אך רובם לא הצליחו לשנות את הרגלי האכילה של ילדיהם משום שכל ההשפעות היו חיצוניות. בתכנית לחקר בריאות ילדים, התוצאות מראות שהילדים רוצים בעצמם לאכול יותר פירות וירקות, משום שהגוף שלהם מרגיש את הערכים התזונתיים החיוניים ומבקש עוד.

ג'וס פלאס סוכריות גומי עשויות מחומרים טבעיים בלבד, ללא ג'לטין! החומר הצמיגי הינו פקטין אשר גם כן מופק מהצומח. כך נוכל להבטיח את מירב ומיטב הערכים התזונתיים מפירות וירקות לילדים שלנו.

ישנם כל כך הרבה רופאים, וביניהם כמה ממומחי רפואת ילדים המוכרים בעולם, שממליצים לשלב את סוכריות הגומי עם התזונה היומית לילדים.

מחבר המאמר
מאמן בריאות. יוזם מזה 4 שנים בתחום התזונה, מפיק אירועים וכנסים. אפשר לאמר שאני פריק של כושר ותזונה.. המטרה שלי היא לעזור לכמה שיותר אנשים לשפר את איכות החיים.