ג'וס פלוס שייק – חלבון מהצומח לספורטאים

mm
נכתב על ידי דוד מור

ג'וס פלוס שייק – חלבון מהצומח לספורטאים

ג'וס פלוס שייק מכיל חלבון מהצומח בעל ערך תזונתי וביולוגי רב, פחמימות פשוטות ופחמימות מורכבות בעלי אינדקס גליקמי נמוך וכמות נחוצה בדיוק של קלוריות ושומן, ויטמינים, מינרלים, חומצות שומן חיוניות וסיבים אשר כולם מגיעים ממקור טבעי המבוסס על מזון צמחי.

איזון תזונתי בריא לשלל המצבים בחיים:

– אידיאלי כארוחת בוקר 'על הדרך'

– נשנוש בריא בכל זמן

– ארוחה מזינה ובריאה

– משקה התאוששות לאחר האימון

ג'וס פלוס שייק נותן ערך עצום במיוחד לספורטאים כמשקה טרום האימון לקבלת אנרגיה חיונית לגוף. תודות לתכולת הפחמימות בעלי אינדקס גליקמי נמוך, Juice Plus Complete מסייעת לספורטאים בזמן האימונים האינטנסיביים הממושכים.

בנוסף, שתיית השייק לאחר האימון מספקת לגוף את החומרים ואבני היסוד להם הוא זקוק להתאוששות מהירה ויעילה יותר ובו זמנית הפקת תוצאות טובות בהרבה מהאימון. במיוחד עם כל הויטמינים, המינרלים, החלבון מהצומח, הפחמימות והסיבים ממקור צמחי, הגוף שואב בחזרה את כל האנרגיה שאיבד.

לרוב, מתאמנים רבים מגיעים למצב בו הם צריכים להשתמש בתחליפים או בתוספי מזון המצויים בשוק בשל הצורך הרב של הגוף לאותם תוספים. אך האם כל תוסף או משקה מתאים לצרכים שלנו כחובבי כושר או ספורטאים? הרי שלא נרצה לתת לגוף שלנו חומר שאינו יעיל ואף יכול להזיק לו.

למזלנו, השייק של ג'וס פלוס משלב את כלל הערכים התזונתיים להם אנו זקוקים לפני ואחרי האימון! אך זה לא הכל, השייק יכול להוות תחליף לארוחה בשל תכולתו הרבה והבריאה.

ג'וס פלוס שייק

אז לסיכום:

לשמור על הבריאות, בטעם טוב!

הוסיפו כף (35g) של האבקה ל-250 מ"ל חלב ולערבב היטב, עדיפות לשימוש בבלנדר. לקבלת משקה מרענן יותר, הוסיפו 2-3 קוביות קרח.

לשימוש כתחליף ארוחה

הוסיפו פירות טריים, מיץ, מים קרים או יוגורט לקבלת המשקה האהוב עליכם. נשנוש אידיאלי לכל מצב.

תמריץ אנרגיה לפני האימון

פחמימות בעלות אינדקס גליקמי נמוך מסייעות לגוף לעמוד בעומס אימונים ארוכים ואינטנסיביים יותר. כף אחת של 35g מספקת 19.6 גרם של פרוטאין (חלבון מהצומח) איכותי על בסיס צמחי.

שיקום לאחר האימון

לחדש את מלאי האנרגיה בזכות הסינרגיה בשייק ה Complete בין הפחמימות, חלבונים, ויטמינים ומינרלים.

לשמירה על משקל תקין

על מנת לסייע לשמירה על משקל תקין, יש להשתמש ב Juice Plus Complete כחלק מדיאטה קלורית מבוקרת. יש להחליף בין ארוחה לשניים ביום עם המנות של Juice Plus Complete. יש להוסיף עוד כ-600 קלוריות ליום המופקות ממזונות אחרים.

מחבר המאמר
מאמן בריאות. יוזם מזה 4 שנים בתחום התזונה, מפיק אירועים וכנסים. אפשר לאמר שאני פריק של כושר ותזונה.. המטרה שלי היא לעזור לכמה שיותר אנשים לשפר את איכות החיים.