הכנס הישראלי לאורח חיים בריא

mm
נכתב על ידי דוד מור

הכנס הישראלי לאורח חיים בריא – כנס בו ישתתפו המרצים המובילים בתחומי הבריאות השונים. בין המרצים בכנס הבריאות יהיו תזונאים, דיאטנים, נטורופתים, מומחים בצמחי מרפא, אכילה רגשית ובריאות המשפחה.

אורח חיים בריא לפעמים נראה כמובן מאליו, אך יש כל כך הרבה מעבר לשלישיית המלים 'אורח חיים בריא' משאנחנו חושבים. לשם כך, איגדנו את מיטב אנשי המקצוע שיעבירו את הידע והניסיון רב השנים שברשותם, על מנת שגם אנחנו נוכל ליישם את התכניות והכלים בחיי היום יום שלנו.

מטרת הכנס היא לקדם אורח חיים בריא ולספק לכל מי שמעוניין את המידע החדשני, העדכני והיעיל ביותר להרזיה, לתזונה נכונה, לשמירה על בריאות המשפחה ועוד. עם הכוונה נכונה, נמצא את עצמנו בתחושה בריאותית שונה לגמרי. לרוב, כאשר אנחנו מתחילים תהליך כלשהו שקשור לבריאות שלנו, אנו ניתקל במכשולים רבים כגון – דעת הסביבה, כח רצון, מודעות וידע בתחום. אך כאשר ישנו גוף חיצוני אשר מספק לנו בסיס יציב מספיק מבחינת ידע וניסיון, הדבר נותן לנו את המוטיבציה להמשיך ולא לוותר, בנוסף לכלים יעילים להתמודדות עם מכשולים שיכולים לצוץ בזמן התהליך (לא משנה אם זה תהליך הרזיה, פעילות ספורטיבית, ניקוי הגוף מרעלים או דיאטה).

בכנס נשמע הרצאות בנושא בריאות המשפחה, מניעת השמנת יתר בקרב ילדינו, שילוב צמחי מרפא בתהליכי ההרזיה, בניית סביבה תומכת להרזיה, טיפול ומניעת תופעות לוואי הנגרמות ממחלות מעיים שכיום נהיים יותר ויותר נפוצים בקרב מבוגרים וצעירים.

אם כל זה לא מספיק כדי לשכנע אתכם להגיע לכנס ראשון מסוגו בישראל, אז מחכה לכם הפתעה נוספת – כל אחד ואחד מהמרצים הכין, במיוחד למשתתפי הכנס, מתנה והטבה – מדריכים, סדרות סרטונים, כלים ותכניות מיוחדות שנשמרים לרוב ונחשפים אך ורק ללקוחות פנימיים.

הכנס הישראלי לאורח חיים בריא הינו חינם לחלוטין וניתן לצפייה מהמחשב האישי בבית. גם למי שלא יספיק להגיע, אנחנו נדאג להקלטות אשר יישלחו לכולנו במייל בתום הכנס, כך שאין מה לדאוג וכל מה שנשאר לעשות – להיכנס לאתר הכנס ולתפוס מקום.. כי הפעם, מספר המקומות באמת מוגבל.

מחבר המאמר
מאמן בריאות. יוזם מזה 4 שנים בתחום התזונה, מפיק אירועים וכנסים. אפשר לאמר שאני פריק של כושר ותזונה.. המטרה שלי היא לעזור לכמה שיותר אנשים לשפר את איכות החיים.