מה לשים בשייק שלכם?

נכתב על ידי Orit Mizrahi

היום אנחנו ממשיכים עם סדרת המזונות שכדאי לשים בשייק שלכם ויש לי בשבילכם משהו מתוק במיוחד. מכירים אנשים שלא אוהבים מתוק? קיימים כמה כאלה, אבל רובנו פשוט מכורים למתוק, תודו בזה… אני הולכת להגיד משהו שיפתיע את רובכם, אז שימו לב… אין בעיה עם מתוק, כל עוד אתם בוחרים את המתוק הנכון. אם שוקולד הוא המתוק הנכון לדעתכם, אנחנו בבעיה…

אני צוחקת,

אפילו שוקולד ניתן להכין בצורה כזאת שהוא יהיה בריא, בסופרים לצערי עדיין לא קיים דבר כזה עדיין…

אז איך תמתיקו את השייק שלכם מצד אחד ותוסיפו לו הרבה ערכים תזונתיים מצד שני? במילה אחת – תמרים! ויש כל כך הרבה סוגים שלהם אבל הסוג שאני אישית הכי אוהבת וממליצה גם לכם הוא מג'הול.

קל מאוד למצוא אותו, הוא קיים בסופרים, למרות שההמלצה שלי היא תמיד לקנות אורגני ואת זה ניתן לעשות דרך חנויות טבע או משקים שונים. מי שמחובר לפייסבוק יש כל מיני קבוצות רכישה של מוצרים אורגניים, שווה לכם לבדוק. התמרים מכילים אחוזי חלבון וסיבים תזונתיים בכמות גבוהה יחסית לשאר סוגי הפירות. סיבים תזונתיים חשובים לשמירה על מערכת עיכול בריאה ועיכול תקין ומקנים תחושת שובע. הם עשירים באנטי אוקסידנטים ומכילים המון ויטמינים כמו ויטמיני B, ביניהם גם חומצה פולית, ויטמין K, ומינרלים כמו סידן, מגנזיום, אבץ, אשלגן וברזל.

מעבר לכל היתרונות הבריאותיים, תדעו גם שתמרים מסייעים בהורדת רמות כולסטרול ועוזרים במניעת עצירויות.כדי לשמור עליהם במצב הכי טוב, רצוי לשמור אותם במקרר או להקפיא אותם. שימו לב כאשר אתם רוכשים תמרים, להסתכל ברשימת הרכיבים שלהם ולראות שלא הוסיפו להם חומרים משמרים או כל דבר אחר.

 ליצירת קשר עם אורית דרך פייסבוק, לחץ כאן.

ליצירת קשר עם אורית דרך אתר האישי שלה, לחץ כאן.

מחבר המאמר
נטורופתית ומאמנת להגשמה אישית. בעלת קו מוצרי קוסמטיקה טבעית וטבעונית שפתחה בעצמה. המטרה שלה היא לעזור לאנשים להגשים את עצמם מבחינה בריאותית ונפשית תוך יצירת סגנון חיים שתומך במטרות אליהם הם רוצים להגיע.