סוכריות הגומי של ג'וס פלאס מגיעות לישראל!

mm
נכתב על ידי דוד מור

סוכריות הגומי של ג'וס פלאס הגיעו לישראל!

מזה 14 שנים שהתכנית לחקר בריאות ילדים מסייעת ליותר מ-750,000 ילדים להנות מהמוצרים של ג'וס פלאס ללא תשלום! ילדים בגילאי 4-18, חיילים בסדיר וסטודנטים לתואר ראשון כעת יכולים גם להנות מסוכריות גומי של ג'וס פלאס.

התכנית לחקר בריאות ילדים התחילה לפני 14 שנים, כאשר ג'וס פלאס הבינו את החשיבות בשמירה על תזונה מודעת כבר מגיל צעיר. מאז, יותר מ-750,000 משפחות בארץ וברחבי העולם נהנים כל יום ממכלול תזונתי שמופק מ-17 סוגים שונים של פירות וירקות טבעיים.

התכנית לבריאות ילדים מסייעת לרצון המתמיד שלנו לדאוג לבריאות ילדינו. רוב הילדים כיום לא אוכלים חמש מנות של פירות וירקות ביום, בצבעים שונים. הדבר גורם לתופעות לוואי רבות כגון עליה במשקל, היפראקטיביות, הפרעות קשב קלות וחוסר בויטמינים ומינרלים חיוניים להתפתחותו.

ג'וס פלאס סוכריות גומי

עם סוכריות הגומי של ג'וס פלאס, הילדים יכולים לגשר על הפער בין מה שהם אוכלים, למה שהם צריכים לאכול מבחינת 5 מנות של פירות וירקות בצבעים שונים ביום.

התוצאות של התכנית לחקר בריאות ילדים הדהימו רופאים ומומחים רבים בתחום רפואת ילדים ונוער. ההשפעות של התכנית חיוביות כל כך שהמומחים מסכימים שג'וס פלאס זה הדבר הטוב הבא אחרי פירות וירקות.

התזונאית, אמה בקלי, מספרת בסרטון קצרצר על התכנית לחקר בריאות ילדים וכיצד היא וילדיה נהנים ממנה:

ג'וס פלאס הוא מוצר התזונה הנחקר והנצפה ביותר בהיסטוריה, עם יותר מ-30 מחקרים קליניים שמוכיחים את השפעותיו החיוביות. בשבילנו, ג'וס פלאס מחליפף את הצורך במולטי ויטמינים לא יעילים, מפחית את הצורך בביקורים אצל הרופא ומעלה את מודעותו של הילד לתזונה ומסייע לשמירה על בריאותו.

צפי הגעת סוכריות הגומי של ג'וס פלאס לקראת סוף שנת 2013. 

לכן אם ברצונך כבר מעכשיו להיות ברשימת הממתינים הראשונה, עליך להשאיר את הפרטים שלך כאן

מחבר המאמר
מאמן בריאות. יוזם מזה 4 שנים בתחום התזונה, מפיק אירועים וכנסים. אפשר לאמר שאני פריק של כושר ותזונה.. המטרה שלי היא לעזור לכמה שיותר אנשים לשפר את איכות החיים.