האם אתם יודעים מה באמת קקאו עושה לכם?

נכתב על ידי Orit Mizrahi

כמה אנשים אתם מכירים שלא אוהבים שוקולד? ואת הארומה שלו? קקאו הוא הסיבה שאומרים לכם שזה בסדר לאכול מעט שוקולד מריר, כיוון שהוא מכיל בתוכו כל כך הרבה רכיבים חשובים וסגולות ריפוי.

אני לא אומרת לכם לאכול שוקולד כל יום, כי השוקולד עמוס בסוכר שממש לא יעזור לכם להיות אנשים בריאים יותר. אני כן אומרת לכם שקקאו יכול להיות תוספת טובה לשייקים הבריאותיים שלכם, כך שתקבלו את כל הרכיבים החיוניים ואת כל סגולות הריפוי בלי הסוכר המיותר הזה שממים בכמויות בשוקולד.

הוא מכיל כמות גדולה של נוגדי חמצון, ברזל, מגנזיום, אבץ, ויטמין C ועוד מינרלים וויטמינים נוספים. קקאו נוגד חרדה ויכול לעזור במצבים של אנמיה, בעיות הקשורות ללב וכלי דם, עייפות כרונית ואפילו עוזר נגד דיכאון. חשוב לשים לב כאשר אתם קונים קקאו שזה יהיה טהור ואיכותי, כזה שלא מכיל כל מיני תוספות בלתי רצויות כמו שומן מוקשה, סוכרים ועוד כל מיני הפתעות ורצוי כמובן לקנות קקאו אורגני.

אשמח שתספרו לי איזה שייקים טעימים עשיתם עם תוספת של שוקולד מריר.

ליצירת קשר עם אורית דרך פייסבוק, לחץ כאן.

ליצירת קשר עם אורית דרך אתר האישי שלה, לחץ כאן.

מחבר המאמר
נטורופתית ומאמנת להגשמה אישית. בעלת קו מוצרי קוסמטיקה טבעית וטבעונית שפתחה בעצמה. המטרה שלה היא לעזור לאנשים להגשים את עצמם מבחינה בריאותית ונפשית תוך יצירת סגנון חיים שתומך במטרות אליהם הם רוצים להגיע.