שומן בטני – איך לקצץ את השומן מהבטן [תכנית עבודה]

mm
נכתב על ידי דוד מור

אני רוצה לתת לך תכנית פעולה קטנה שהיא תמצית של התכנית 'מעצבי משקל'

תחשבי שתכנית הפעולה הזו תוכל להביא אותך כבר לחצי המטרה שלך וכל מה שאת צריכה לעשות זה..:

1. לשלב תכנית אימון שהאופי שלה אינטנסיבי. זה חלק חשוב – תשווי אצן לרץ מרתון, האחד שדוף ורזה והשני בנוי היטב. למה זה קורה?

מה קורה לגוף שלך כשאת רצה שעה כל יום? הגוף מבין שהוא נמצא בסטרס [לחץ] ולא יודע מתי תהיה הפעם הבאה שיקבל בה מזון. וכדי לספק אנרגיה זמינה לגוף, שמתפרקת לאט לאט ונשמרת לאורך זמן.. כמובן שהגוף יעדיף לשמור על השומן חזק חזק.

לעומת זאת, אימונים אינטנסיביים בדיוק מלמדים את הגוף לעשות את ההיפך – לשרוף שומן שלא צריך על הגוף כי הוא מכביד ואינו נחוץ, מאחר והלחץ הוא זמני וקצר, ומפעיל את רוב שרירי הגוף.

2. תמעיטי באכילת פחמימות ריקות, כגון אורז לבן, אורז מלא (כן, כן, האינדקס הגליקמי של האורז המלא קרוב לזה של האורז הלבן), תפסיקי עם הלחם הקלוהלחם הלבן (למה להפסיק עם לחם קל? כי זה פשוט לחם לבן עם צבעי מאכל..). גם הלחם המלא הוא אליה וקוץ בה, עם אינדקס גליקמי כמעט דומה לזה של הלחם הלבן.

ואם את ממש אוהבת לחם, אז האופציה הטובה ביותר תהיה לחם שיפון 100% או לחם כוסמין.

אגב, כדאי שתמעיטי באכילת פסטה, בורקסים ושאר מזונות שאינם טבעיים או עברו תהליך כימי כלשהו [במיוחד מזונות מקופסאות ומשימורים].

3. המעיטי ככל שניתן באיכלת סוכר.

4. המעיטי ככל שניתן באכילת מלח. רק עם השינוי הזה תראי תוצאות מדהימות במראה כבר בעוד שבועיים. למה המלח הוא שחקן קריטי המשפיע לרעה על היכולת של הגוף שלנו להוריד מהשומן הבטני? הנה המאמר השלם

5. תוסיפי לתזונה היומית שלך ג'ינג'ר, כמון וקינמון. אלה יזרזו את קצב חילוף החומרים שלך, יחזקו לך את המערכת החיסונית וינקו את הגוף שלך מרעלים [אותם רעלים שמקשים עליך לרדת בשומן].

תשלבי את 5 הטיפים האלה לחיי היום יום שלך והתוצאות לא ייאחרו להגיע. את תרגישי קלילה יותר, ערנית יותר, תסתכלי במראה ותראי שהמתניים נהיו צרות יותר ושפתאום הג'ינס עולה בלי להכניס את הבטן.

לסיכום: פחות מלח, פחות סוכר, פחות פחמימות ריקות ופחות אימונים קצרים בעצימות נמוכה.
יותר תבלינים מאיצי חילוף חומרים ויותר אימונים קצרים ואינטנסיביים.

אם תרצי, הנה התכנית שתתן לך אימון מיוחד לשריפת קלוריות [ושומן] בזמן מנוחה, תגלה לך מהם 10 התבלינים שמאיצים חילוף חומרים בדרך הטובה ביותר, תפריט מותאם לירידה במשקל, ליווי דיאטנית ו.. מתכונים לכל יום!

מישהו לרזות איתו

תכנית מעצבי משקל

איך תרגישי בעוד 28 ימים עם בטן שטוחה, ישבן מעוצב, מותניים צרות יותר וגוף רזה ובריא?

מחבר המאמר
מאמן בריאות. יוזם מזה 4 שנים בתחום התזונה, מפיק אירועים וכנסים. אפשר לאמר שאני פריק של כושר ותזונה.. המטרה שלי היא לעזור לכמה שיותר אנשים לשפר את איכות החיים.