שריפת שומן שתשאיר לכם טעם חמצמץ בפה

mm
נכתב על ידי דוד מור

חשבתם שרק ירקות יכולים לסייע בהצרת ההיקפים? אז זהו, שלא.. אכילת פירות מסוימים על בסיס יומי יכולים לסייע ישירות להצרת ההיקפים גם כן! אנחנו כבר מודעים לכך שירקות מסייעים בשריפת שומן בטני, אך כעת בואו נשוחח על פירות שנחשבים כיעילים ביותר לתהליך שריפת שומן. כאשר מדברים על פירות שורפי שומן, יהיה טפשי מצידי לא לדבר על פירות הדר.

פירות הדר שופעים בויטמין C (ויטמין C הינו חלק ממכלול של ויטמינים, מינרלים, אינזימים, פיטו נוטריאנטים ושאר חומרים פעילים בפירות הדר ובמזונות אחרים) אשר מזרזים ומשפרים את קצב חילוף החומרים ומסייעים לגוף לשרוף שומן מהר יותר.

להלן חלק מפירות ההדר:

– תפוזים
– אשכולית
– לימון
– מנגו
פאפיה

אך אתם בטח אומרים לעצמכם שלא ניתן באמת להזין את הגוף שלנו אך ורק מפירות הדר? נכון. לכן, חוץ מפירות וירקות שמסייעים בשריפת שומן, מזונות עשירים בחלבון יכולים גם כן לעזור לגוף להיפטר מהשומנים שהתווספו בצדדים. מזונות המיוצרים מגרגירי סויה, כגון חלב סויה או טופו יכולים לעזור בשינוי נראות הבטן שלנו.

אך אם אנחנו באמת רוצים לשנות דרסטית את ההיקף הבטני ולשפר את קצב שריפת השומן, יש לוודא שהתזונה היומית שלנו כוללת ועשירה בירקות ממשפחת המצליבים (כגון כרוב, כרובית, ברוקולי, קולורבי, צנון וכו'). אין באמת צורך לפנות לניתוח להצרת היקפים, אלא אם המצב הבריאותי דורש זאת. מחשבה עמוקה יותר לגבי המזונות שאנחנו מכניסים לגוף תוכל לעשות את העבודה בצורה יעילה, בטוחה, נוחה ובריאה יותר מכל דרך אחרת.

שריפת שומן  כנ"ל לגבי תכנית כושר ושמירה על פעילות גופנית מתמשכת. התעמלות הינה הכרחית לשמירה על הבריאות הכללית ואורח חיים בריא וחיוני יותר, אך לא ניתן להסתמך אך ורק על ההתעמלות לשריפת שומן, כי לא משנה כמה כפיפות בטן נעשה, ללא שינוי התפריט התזונתי, דבר לא ישתנה. המטרה היא בסופו של תהליך לשלב תזונה נכונה הכוללת פירות וירקות, חלבון, פחמימות ושאר מזונות שקודם כל נדרשים לגוף לתפקוד נורמטיבי, עם תכנית אימון מותאמת לצרכים שלך – בין אם אימון להרזיה, לשימור המשקל ואפילו לעליה במסה.

במידה וחלקכם מתקשים לשמור על תזונה יומית מאוזנת, עקב סדר היום הלחוץ, תמיד ניתן להעזר בתוספת חיצונית, בעדיפות לתוספת טבעית, שתסייע לגשר על הפער בין מה שאתם אוכלים, למה שאתם צריכים לאכול. אחת הדרכים היעילות, הנפוצות, הבטוחות והטבעיות ביותר – השייק של ג'וס פלוס.

השייק מספק חומרים מזינים ממקורות צמחיים ומשמש כתחליף ארוחה מצוין, נשנוש באמצע היום או מקור אנרגטי מדהים לאחר אימון אינטנסיבי.

בהצלחה!

מחבר המאמר
מאמן בריאות. יוזם מזה 4 שנים בתחום התזונה, מפיק אירועים וכנסים. אפשר לאמר שאני פריק של כושר ותזונה.. המטרה שלי היא לעזור לכמה שיותר אנשים לשפר את איכות החיים.