תבלינים

נכתב על ידי Orit Mizrahi

היום אני רוצה להמליץ לכם על משהו שיספק לכם יותר טעמים ובריאות.
אני מדברת על תבלינים כמובן!

במקום לאכול מוצרים המכילים משפרי טעם וכל מיני כימיקלים שגורמים לטעם של המזון להיות טוב יותר, כדאי להשתמש במשפרי הטעם שהטבע נתן לנו מכיוון שהמשפרים התעשייתיים הם כימיקלים שלא רק שלא יביאו לשיפור בבריאותכם אלא עלולים ליצור נזק.

ההמלצה שלי היא להכיר תבלינים וכמה שיותר סוגים הרי זה משובח, ויש כל כך הרבה. זה עולם שלם של טעמים ואפשרויות.

לתבלינים יש גם תכונות מרפאות, מכיוון שתבלינים הם בעצם צמחים שבעולם של לפני התרופות, הם שימשו למרפא של מצבי חולי שונים.

זה עולם מרתק ואני מזמינה אתכם להכיר אותו יותר מקרוב, לקרוא עליו ואפילו להתאים לכם את סוגי התבלינים שגם מטיבים מבחינת הטעם עבורכם וגם מטיבים עם הגוף שלכם.

קינמון לדוגמא יעזור לכם לאיזון רמות הסוכר בדם ולהמרצה של הדם בגוף. שום מחזק את המערכת החיסונית ויעזור לשמור עליכם מזיהומים ובקטריות, לא סתם הוא נקרא "האנטיביוטיקה של הטבע". כורכום הוא אנטי אוקסידנט, אנטי דלקתי ועוזר מאוד לשמירה על בריאות הכבד. שומר יעזור למי מכם שסובל מגזים להפחית את המצב הלא נעים.

ג'ינג'ר חוץ מהיותו אנטי אוקסידנט, הוא יחמם אתכם בימי החורף הקרים על ידי המרצת הדם ויעזור לשפר את העיכול. כנסו לחנות תבלינים, תסתכלו על הצבעים, תריחו את הריחות וקחו לכם הביתה כמה תבלינים חדשים ותנסו. למי מכם שרוצה עוד יותר לשדרג מבחינת איכות, תקנו את התבלינים בצורה השלמה שלהם ותטחנו במקום על ידי מטחנת קפה.

עד הפעם הבאה, אני מאחלת לכם שפע של בריאות, הגשמה ולהוות מודל להשראה עבור כל מי שזכה להיות חלק מחייכם.

ליצירת קשר עם אורית דרך פייסבוק, לחץ כאן.

ליצירת קשר עם אורית דרך אתר האישי שלה, לחץ כאן.

מחבר המאמר
נטורופתית ומאמנת להגשמה אישית. בעלת קו מוצרי קוסמטיקה טבעית וטבעונית שפתחה בעצמה. המטרה שלה היא לעזור לאנשים להגשים את עצמם מבחינה בריאותית ונפשית תוך יצירת סגנון חיים שתומך במטרות אליהם הם רוצים להגיע.