תוכנית אימון אישית – מדוע גם אתם צריכים אחת

mm
נכתב על ידי דוד מור

להגיע לתוצאות הרצויות, להימנע מפציעות ולאתגר את הגוף בעזרת תוכנית אימון אישית.

לקוראי הפורטל ואוהבי הכושר והפעילות הגופנית, כנראה שאתם לוקחים חלק בפעילות ספורטיבית כלשהי, בין אם בריצה, אימוני כח עם משקולות או משקל גוף ואפילו משחק כדורגל חברותי לפני כניסת שבת. אך האם אי פעם עברה לכם המחשבה – רגע, יכול להיות שאני מזיק לעצמי? או, האם ישנה דרך מהירה ובטוחה יותר להגיע לתוצאות הרצויות, בין אם הרזיה, חיטוב, הצרת היקפים ואפילו שימור תוצאות עכשויות? אם התשובה היא כן, ואתם מחפשים את הסוד שכולם משתמשים בו על מנת לכבוש את מטרותיהם הבריאותיות והגופניות.

קוראים לשיטה סודית זו – תוכנית אימון אישית!

תוכנית אימון אישית הינה תוכנית אשר מותאמת ספציפית לאדם שמעוניין להגיע לתוצאות כלשהם בפרק זמן מסוים, אך אינו בקיא בדרכים, בתרגילים וברבדים השונים שצריכים לקחת בחשבון לפני שמתחילים להתאמן. רבות שמעתי שחברים ומכרים שהתאמנו בביתם, ללא כל הדרכה וייעוץ, בסופו של דבר מצאו עצמם עם פציעות לא רצויות שמנעו מהם להמשיך הלאה באימונים.

תוכנית אימון

ולכל אחד ואחד המלצתי על תוכנית אימון אישית. זאת משום:

– התוכנית נבנית על ידי איש מקצוע אשר למד את התחום והינו בקיא בנושא. בזכות הידע והניסיון, יכול איש המקצוע לבנות תוכנית שמותאמת במיוחד לצרכים שלי (בין אם אני רוצה לרזות, לעלות במשקל, לשמר את הצורה הנוכחית ואפילו להתחטב).

– התוכנית לוקחת בחשבון את עבר המתאמן, את יכולותיו הנוכחיות ואת רצונותיו לעתיד ובכך מספקת מכלול אימון מושלם.

– הדבר החשוב ביותר – מניעת פציעות ודלקות לא רצויות. בכל אימון ניתן להיפצע, אך כאשר מספר החזרות, הסטים וקצב העליה באינטנסיביות נלקחים בחשבון, אפשר למזער את הסיכונים ולמקסם את התוצאות.

התוכנית תמיד צריכה להיות בנויה בהתאם למקום האימון. תמיד נקבל תוכנית שונה לאימונים ביתיים, אימוני משקל גוף באוויר הפתוח ואימוני חדר כושר או שחייה.

אני מאז ומתמיד התאמנתי עם תכנית אימונים אישית שהותאמה במיוחד לצרכים, לרצונות וליכולות שלי. אני תמיד במעקב אחר ההתקדמות ותמיד מקבל סיוע כשצריך, וככה אני נהנה מתוצאות ומהרגשה מצוינת אחרי כל אימון.

אם גם אתם מעוניינים בתכנית אימון אישית ובליווי מקצועי על ידי מאמן כושר מוסמך, שיסייע לכם לרדת במשקל, להצר היקפים או להתחטב ולהיות בריאים יותר, צרו אתנו קשר כאן.

מחבר המאמר
מאמן בריאות. יוזם מזה 4 שנים בתחום התזונה, מפיק אירועים וכנסים. אפשר לאמר שאני פריק של כושר ותזונה.. המטרה שלי היא לעזור לכמה שיותר אנשים לשפר את איכות החיים.