תקני איכות של ג'וס פלוס

mm
נכתב על ידי דוד מור

ג'וס פלוס מפירות, ירקות ופירות יער איכותיים וטריים

שוק תוספי המזון שטוף בשלל סוגים שונים של מוצרים, לכן עלינו, כצרכנים, לבדוק ולאמת שאכן המוצר שאנו מקבלים הינו איכותי ועומד בתקני איכות וייצור. הבעיתיות הגדולה ביותר בתחום התוספים הנו חוסר ההבנה מצד הצרכנים לגבי התקנים הבסיסיים בהם החברות המשווקות צריכות לעמוד. בעיה נוספת כיום היא שאין בכלל צורך לחברת תוספי תזונה לתת יותר מדי דין וחשבון לגבי איכות המוצרים וייצור המוצר עצמו.

בג'וס פלוס רוצים לוודא שהמוצר הינו האיכותי ביותר בתחום תוספי המזון, על ידי שמירה על תקני האיכות הגבוהים והמחמירים ביותר, שחלקם אפילו אינם נדרשים על מנת לקבל היתר שיווק בין לאומי.

החברה כל כך בטוחה במוצריה האיכותיים שהיא נותנת יד חופשית לבדיקות חיצוניות בלתי תלויות! הפירות, הירקות ופירות היער כתוצר הסופי (הכמוסות של Juice Plus) נבדקו ואושרו על ידי ה –SGS Institut Fresenius, המכון המוביל בעולם בפקוח, בקרה, בדיקה ואישור. על Juice Plus+ לעבור בדיקות וביקורות באופן קבוע לשמירה על תו תקן האיכות ולעמוד בכל הדרישות שלהלן:

רכיבים

בדיקות מטעם ה SGS Institut Fresenius מאמתות ומבטיחות כי הרכיבים הרשומים על גבי האריזה אכן נמצאים במוצר עצמו, בכמות ובריכוז המדויקים.

ייצור

ישנו פיקוח מתמיד על כל תהליך הייצור, מגידול הפירות והירקות ועד לאריזתם בתור אבקה לתוך הכמוסה. הבוחנים מטעם ה SGS מוודאים גם כי התהליך הינו מקצועי ועובר שלבים ללא פרצות באבטחת האיכות.

זיהום

במיוחד ב Juice Plus+, כמוצר טבעי, ישנה חשיבות עליונה לשמירה על איכות התוצר ומניעת זיהומים היכולים להיווצר על ידי מכונות או חומרי הדברה וריסוס אשר עלולים לפגוע באיכות המוצר. בדיקת חומרים מזיקים וחיידים הינה חלק בלתי נפרד בביקורת המתבצעת על ידי ה SGS Institut Fressnius.

אריזה

בדיקת תהליך האריזה (הקפסול) הינה התחנה חשובה מאד בביקורת של ה SGS לקבלת תו תקן האיכות. ישנה ביקורת לכל אורך האריזה ובדיקה מעמיקה של חומרי הגלם ושאר החומרים הבאים במגע ישיר עם המוצר.

ייצור Juice Plus

הבדיקה, הביקורת והבקרה רק מתחילה כאן. ג'וס פלוס מקבלת אישורים והתרים מחברות הבקרה המחמירות ביותר בעולם, בכל הנוגע לייצור המוצר!

ג'וס פלוס מצליחים לעמוד בכל הבדיקות בזכות מערכת אבטחת איכות המוצרים ובעזרת תקני הייצור המחמירים ביותר שיש בעולם:

SMC – Swiss medic certificate (מכון התרופות השוויצרי)
GMP – Good manufacturing practice (תנאי ייצור נאותים. מערכת איכות המבקרת את מערך הייצור)
TGA – Therapeutic good administration of Australia
USP– US Pharmacopoeia

כפי שניתן לראות, לג'וס פלוס יש את חותמות תוי האיכות ותקני הייצור החמירים בעולם.

ב Juice Plus נעשה שימוש אך ורק בפירות, ירקות ופירות יער שנקטפים ברגע זה, כאשר הם בשלים לחלוטין. כך ניתן להבטיח את מלוא הערכים התזונתיים של הפירות והירקות בג'וס פלוס.

התהליך מתבצע תחת פיקוח קפדני. הפירות והירקות במלואם מנוקזים מנוזליהם ולאחר מכן עוברים תהליך ייחודי לייבוש תוך שמירה על טמפרטורות נמוכות על מנת להבטיח שימור מיטבי של הערכים התזונתיים המצויים בהם. תוצרי הלוואי כגון גרעיניםוקליפות עוברים גם כן תהליך ייבוש וחלקם לאחר מכן מתווספים למוצר הסופי. בזכות תהליך זה המוצר הינו כל כך איכותי.

מזה 20 שנה ש Juice Plus עוזרת לנו לשמור על אורח חיים בריא ומסייעת לתזונה היום יומית שלנו. 

מחבר המאמר
מאמן בריאות. יוזם מזה 4 שנים בתחום התזונה, מפיק אירועים וכנסים. אפשר לאמר שאני פריק של כושר ותזונה.. המטרה שלי היא לעזור לכמה שיותר אנשים לשפר את איכות החיים.