אנה איבנוביץ' ממליצה לשלב ג'וס פלאס וכושר גופני

אחרי שאני ניסיתי בעצמי, פשוט הבנתי את הערך המדהים בלקבל 26 סוגים שונים של פירות, ירקות ופירות יער כל יום, וכיצד זה משפיע על האנרגיות שלי ועל היעילות שלי בזמן האימונים.

אני הייתי ממליץ גם לך להתנסות בחווית המוצר Juice Plus, ולהרגיש את השינוי.

אך אני בטוח שעדיין יש שאלות שמחכות לתשובות, לכן אני רוצה לדבר אתך בטלפון ולנסות ולענות על כל השאלות במידה ויש

ג'וס פלאס
ג'וס פלאס

מאז שאני זוכר את עצמי, הייתי מתאמן רבות אך אף פעם ללא תוצאות משמעותיות מהאימונים. שלא נדבר על הפציעות והדלקות.. עד שהבנתי את הדרך המוכחת להשיג תוצאות מהאימון – תזונה נכונה.

זו הסיבה ש Juice Plus היא הפתרון המושלם לגשר על הפער בין מה שאנחנו אוכלים, לבין מה שאנחנו צריכים לאכול, מבחינת פירות וירקות.

Juice Plus הינו מוצר התזונה הנחקר והנצפה ביותר בעולם ונמצא כדרך היעילה ביותר למנוע מתח חימצוני אצל ספורטאים וחובבי כושר!

אני מכיר ספורטאים רבים שהיו בשיאם, עד שנפצעו.. כאשר סיבת הפציעה הייתה לחץ רב מדי על הגוף ובו זמנית מחסור של חומרים מזינים שהגוף צריך כדי להמשיך לתפקד. אני גם כן חוויתי דלקות ופציעות רבות, לא כולם היו קשורות לתפריט היומי שלי, אך אני יודע שאת רובם הייתי יכול למנוע בעזרת תזונה נכונה.

עם ג'וס פלאס, חובבי כושר גופני וספורטאים רבים, כולל אותי, מצליחים לשמור על הבסיס התזונתי היומי מבחינת פירות וירקות. לדעתי, אין מוצר תזונה נוסף בעולם שיכול להתחרות בג'וס פלאס..

כי ג'וס פלאס מגובה במחקרים קליניים שמראים את ההשפעות שלה, גם על ספורטאים. כבר יותר מ-20 שנה שג'וס פלאס מסייעת למיליוני לקוחות ברחבי העולם לשמור על אורח חיים בריא. גם רופאים, מומחים וספורטאים ממליצים על המוצר לשמירה על בריאות הגוף לפני, בזמן ואחרי האימונים.

השפעה על הלחץ החימצוני בגוף אחרי פעילות אירובית
השפעה על הלחץ החימצוני בגוף אחרי פעילות אירובית"רפואה ומדע בספורט והתעמלות" – 2006
השפעה על הלחץ החימצוני בגוף אחרי פעילות אירובית
השפעה על תפקוד השריר ועל הלחץ החימצוני בגוף"רפואה ומדע בספורט והתעמלות" – 2011
השפעה על הלחץ החימצוני בגוף אחרי פעילות אירובית
השפעה על שינוי החלבונים בגוף אחרי פעילות עצימה"רפואה ומדע בספורט והתעמלות" – 2009

אוהבים? מסוקרנים? מסכימים? ספרו לנו מה אתם חושבים!