הוכחות קליניות ליעילותה של Juice Plus בתזונה נכונה לילדים

mm
נכתב על ידי דוד מור

תזונה נכונה לילדים – מחקר קליני

הוכחות קליניות ליעילותה של Juice Plus בתזונה נכונה לילדים

כל הורה יסכים עם הצורך והרצון לספק לילדים את התזונה הטובה ביותר כדי לשמור על בריאותם, ואף על פי כן, רובם מסתבכים ונאבקים כל יום בחוסר הרצון מצידם של הילדים לאכול את אותם 5 מנות של פירות וירקות בצבעים שונים. אחת הסיבות העיקריות בגללן ג'וס פלוס התחילה את תכנית החקר לבריאות ילדים היא בדיוק בגלל הצורך בתזונה נכונה לילדים לעומת חוסר שיתוף הפעולה מצידם. בחקר בריאות הילדים, בו השתתפו כבר למעלה מ 750,000 משפחות, נמסרו תצפיות המראות על השפעותיה החיוביות של Juice Plus על ילדינו!

אך, ככל הורה, הדאגה לילדים שלנו בשיאה כאשר העניין מגיע לאוכל. לכן, כדי לוודא את טיב השילוב של Juice Plus בתזונה היום יומית של ילדינו, בוצע מחקר קליני (מחקר קליני כולל בדיקות דם ועוד בדיקות מקיפות) המשווה (בעזרת פלצבו) את ההשפעות של ג'וס פלוס על בריאות הילדים.

התנגדות לאינסולין והשמנת יתר ביחס לרמות ה B קרוטין

מטרת המחקר – לקבוע את השפעותיה של פלצבו נגד כמוסות מפירות וירקות (ג'וס פלוס) על רמות ה – B קרוטין, התנגדות לאינסולין, השמנת יתר ואחוזי שומן, ודלקתיות תחת פיקוח קליני אצל ילדים.

המחקר הקליני אושר על ידי הועדה האוניברסיטאית בבית החולים לילדים 'וולפסון' (Wolfson Children's Hospital) בג'קסונויל, פלורידה. לאחר מכן התוצאות התפרסמו באחד מכתבי העת המוכרים בעולם רפואת הילדים – The Journal Of Pediatrics.

ג'ורנל בריאות ילדים

משתתפים וממצאים

המחקר כולל 30 ילדים בין גילאי 6-10 (מתוכם 9 רזים 21 בעלי עודף משקל) אשר במשך 6 חודשים צרכו כמוסות (חלקם קיבלו פלצבו). בוצעו בדיקות כולסטרול, ערכי טריגליצרידים, רמות B קרוטין, גלוקוז, אינסולין, אחוזי שומן ועוד לפני תחילת המחקר ובסופו.

מסקנות – לאחר שימוש בתמצית הפירות והירקות במשך חצי שנה, נצפו עליות ברמות ה B קרוטין וירידת אחוזי שומן ביחד עם שיפור בהתנגדות לאינסולין אצל הילדים בעלי עודף משקל.

את המחקר המלא תוכלו למצוא כאן.

Juice_20Plus

יתרונות Juice Plus שהוכחו במחקרים קלינים נוספים

במחקרים נוספים שבוצעו כדי לקבוע את השפעותיה של Juice Plus על הגוף שלנו ניתן לראות שתוספי התזונה:

–          מספקים חוזרים פעילים (פיטונוטריאנטים) הנספגים על ידי הגוף

–          בעלי השפעה חיובית על מדדי דלקות מערכתיות

–          עוזרים בשמירה על בריאות המערכת החיסונית

–          עוזרים להגן על השלמות המבנית של ה DNA (די אן איי)

–          מסייעים לבריאות מערכת כלי הדם

–          תורמים להפחתת עקה חמצונית

כיום, Juice Plus הנו תוסף התזונה הנחקר בצורה היסודית ביותר בשוק.

בכל הנוגע לתזונה נכונה לילדים, אין כל ספק ששילוב ג'וס פלוס בחיי היום יום תומכת בשמירה על בריאות מיטבית. 

בריאות ילדיך נמצאים במרחק 5 דקות. לשיחת ייעוץ עוד היום

מחבר המאמר
מאמן בריאות. יוזם מזה 4 שנים בתחום התזונה, מפיק אירועים וכנסים. אפשר לאמר שאני פריק של כושר ותזונה.. המטרה שלי היא לעזור לכמה שיותר אנשים לשפר את איכות החיים.