ד"ר דייויד פיליפס – מומחה לרפואת ספורטאים

עשרות אלפי רופאים מתחומים שונים, מומחים לרפואת ספורט, מאמני כושר ותזונאים,

ומאות אלפי ספורטאים וחובבי כושר שנהנים כל יום מתזונה נכונה ומאורח חיים בריא יותר, ממליצים גם כן!

למידע נוסף, שאלות וייעוץ אישי, ניתן להשאיר את הפרטים כאן ואחזור אליכם ב-24 השעות הקרובות

ג'וס פלאס הוא הפתרון המוכח היחיד להורדת הסיכון בלחץ חימצוני ולהפחתת סממנים שגורמים לפציעות ולדלקות. כך שאם גם לך נוצרים דלקות בין רגע כמוני, ג'וס פלאס בדיוק המוצר המושלם בשבילך.

ג'וס פלאס מגשרת על הפער בין מה שאנחנו אוכלים, למה שאנחנו צריכים לאכול מבחינת פירות וירקות. הערכים התזונתיים בג'וס פלאס הם המיטביים משום שהפירות והירקות נקטפים כשהם בשלים במלואם וגדלים בצורה טבעית.

מומחים רבים לרפואת ספורטאים, כגון ד"ר דייויד פיליפס ואפילו הרופא הישיר של קבוצת הכדורגל באיירן מינכן ממליצים לשלב את המוצרים של ג'וס פלאס בתזונה היומית שלנו. אליהם מתווספים תזונאים, מאמני כושר ורופאים רבים נוספים שממליצים גם כן.

אני בטוח שגם לך המחשבה הזו עברה בראש, וגם לך נמאס מכל המולטי ויטמינים שאינם באמת נספגים בגוף, וגם אם כן אז רק אחוז קטן מהתכולה כי זה חומר מבודד ולא טבעי.

זה טוב שמומחים לרפואת ספורטאים ועוד אנשי מקצוע מתחום הרפואה ממליצים על ג'וס פלאס, אך בסופו של דבר, אני לפחות, הייתי רוצה לראות מחקר שמראה את ההשפעות של ג'וס פלאס.

לכן אני כל כך מרוצה מכך שלג'וס פלאס יש יותר מ-30 מחקרים קליניים שבוצעו באוניברסיטאות המוכרות בעולם, ותוצאותיהם התפרסמו בכתבי העת הנחשבים ביותר בתחום התזונה, הספורט ואורח חיים בריא.

ההמלצה של וועדות אולימפיות, תזונאים וגופים אחרים בתחום הספורט והכושר ממליצים לנו לאכול בין 7-13 מנות של פירות וירקות ביום! כן.. אפילו אני לא מצליח להגיע לכמות כזו רבה ואני שאלתי עוד חובבי כושר רבים ומסתבר שכולם מודעים לחשיבות, אך אף אחד לא באמת מצליח.

השפעה על הלחץ החימצוני בגוף אחרי פעילות אירובית
השפעה על הלחץ החימצוני בגוף אחרי פעילות אירובית"רפואה ומדע בספורט והתעמלות" – 2006
השפעה על הלחץ החימצוני בגוף אחרי פעילות אירובית
השפעה על תפקוד השריר ועל הלחץ החימצוני בגוף"רפואה ומדע בספורט והתעמלות" – 2011
השפעה על הלחץ החימצוני בגוף אחרי פעילות אירובית
השפעה על שינוי החלבונים בגוף אחרי פעילות עצימה"רפואה ומדע בספורט והתעמלות" – 2009

אוהבים? מסוקרנים? מסכימים? ספרו לנו מה אתם חושבים!