תזונה מאוכל מלא ו Juice Plus

mm
נכתב על ידי דוד מור

אורח חיים בריא עם Juice Plus

אם נשאל את עצמנו, מה הדבר הבריא ביותר לאכול? התשובה, אצל רובנו לפחות, תהיה דומה – הכי חשוב, הכי בריא, הכי נכון והכי מזין זה לאכול פירות וירקות. אנחנו כל כך מודעים לצורך של הגוף שלנו להיות מוזן מפירות וירקות, עד שכמעט בלתי אפשרי להבין מדוע אנחנו כל כך נוקשים ועדיין לא מכניסים לתזונה היומית שלנו את הכמות המומלצת של הפירות והירקות.

כאשר ישנן סיבות רבות מדוע איננו מצליחים לצרוך בין 7-13 מנות של פירות וירקות ביום, לדוגמה:

–          זמן – זמן לקניות בסופר, זמן לשתוף ולחתוך, זמן לאכול. למי באמת יש כיום זמן להתעסק כל כך הרבה עם העשיה.

–          איכות – ישראל היא במקום הראשון בעולם מבחינת ריסוס והדברה של פירות וירקות!

–          שימור – בישראל, הפירות והירקות נקטפים כאשר הם עדיין בוסר, אינם בשלים במלואם. לאחר מכן מוכנסים לחדרי קירור וכאשר מגיע הזמן, עוברים תהליכים כימיים לזירוז ההבשלה. הדבר גורם לכך שכאשר הפירות והירקות מגיעים לביתנו, הם מתקמטים במהרה ומעלים עובש.

–          מחיר – כדי לצרוך כמות כזו של פירות וירקות ביום, צריך להוציא הרבה כסף מהכיס. במיוחד אם קונים פירות וירקות אורגנים.

–          טעם ומבחר – התרגלנו, במיוחד הילדים, לטעמים כל כך חזקים של סוכרים וממתיקים, שכאשר יציעו לנו לאכול מלפפון.. הוא יהיה בלי טעם.

עלינו עדיין לנסות ולמצוא דרך יעילה, מוכחת מדעית ומיטיבה עם הכיס לצריכה של הכמות הזו של פירות וירקות. אנחנו כבר יודעים שכ – 60% מהמחלות נגרמות כתוצאה מתזונה לקויה, כעת כל שנותר הוא למצוא פתרון. ישנם שחושבים כי העמסת סל הקניות במולטי ויטמין או בתוספי תזונה אחרים זו הדרך לפתור את הבעיה. אך יש פה נקודה חשובה מאד שצריך להבין: חומר מבודד, או מקבץ של חומרים, ויטמינים ומינרלים או תוספים אחרים אינם יכולים להשלים את הצורך הבסיסי שלנו בפירות וירקות!

 מולטי ויטמין ותוספים אחרים הינם חומרים מבודדים – פשוט לקחו ממקור כלשהו ויטמין C, והכניסו בתוך כדור שברובו סינטטי. עלינו להבין שקודם כל, ויטמין C לבד, ללא המכלול של שאר החומרים המזינים הנמצאים בפירות ובירקות אינו יכול לעשות השפעה דומה כמו תפוח לדוגמה. זאת משום שהתפוח הינו כמו גלגל שיניים, יש בו חומרים פעילים שעוזרים אחד לשני לתפקד, וביחד הגוף שלנו יודע כיצד לעכל את המכלול הזה. בנוסף לכך, הגוף לא יודע מה לעשות עם החומרים הסינטטים מהם מיוצר הכדור, וזו הסיבה שלפעמים אנו שומעים על הרעלת ויטמין A והרעלות מצריכת יתר של תוסף כזה או אחר.

האם אי פעם שמעתם על הרעלת תפוח?

ג'וס פלוס, תזונה

כאשר מחפשים אחר תחליף שהוא שווה בערכו לטבע, אין מה לעשות, נהיה חייבים למצוא מוצר שהוא עשוי כולו מהטבע.

לפני 20 שנה, כאשר ג'וס פלוס פיתחה את הקונספט של תזונה מאוכל מלא, היא הבינה את החוזק והעוצמה של הטבע לעומת מתחרים אחרים בשוק הזה שכל מה שהם עשו זה לבודד חומר מהטבע ולספק אותו ככה.

כל מה שג'וס פלוס עשתה:

לקחה 27 סוגים שונים של פירות, ירקות ופירות יער בשלים במלואם

פירות, ירקות ופירות היער אינם מודברים עם חומרים מזיקים

בעזרת פטנט רשום כבר 20 שנה, הוציאה את המים והסוכר מהפירות והירקות (בייבוש בהקפאה ולא בתהליכי חימום שונים שיפגעו בחומרים המזינים של הפירות והירקות)

ייבשה לצורת אבקה, כך שיהיה לכולם נוח לצרוך את הפירות והירקות והכניסה אותם לתוך מעטפת צמחית, ממש כמו אצה של סושי (כך שגם המעטפת, הכמוסה, תהיה מזינה לגוף שלנו)

עשתה כך שכל אחד יוכל להרשות לעצמו להוסיף את Juice Plus לתזונה היומית שלנו

והכי חשוב: כבר 16 שנים של הוכחות מדעיות התומכות ביעילותה של ג'וס פלוס לכל שכבת גיל, מצעירים, עד מבוגרים, מספורטאים ועד לנשים בהריון.

Juice Plus הינה דרך נוחה ומשתלמת להבטיח לנו ולמשפחות שלנו שנהנה מהיתרונות לזמן מתמשך מהוספת חומרים מזינים ממקור של פירות וירקות טבעיים לתזונה היום יומית שלנו. זו דרך פשוטה, קלה ונוחה להנות מלייף סטייל בריא יותר.

מוכנים לראות עד כמה פשוט לחיות אורח חיים בריא יותר עם Juice Plus?

מחבר המאמר
מאמן בריאות. יוזם מזה 4 שנים בתחום התזונה, מפיק אירועים וכנסים. אפשר לאמר שאני פריק של כושר ותזונה.. המטרה שלי היא לעזור לכמה שיותר אנשים לשפר את איכות החיים.