מארק קולבורן, רוכב אופניים פאראולימפי זוכה מדליית זהב לונדון 2012. אירוע חד פעמי בישראל!

ב-2009, מארק שרד תאונת מצנחי רחיפה אך נותר עם גב שבור ורגליים משותקות. אחרי חמישה חודשים ארוכים למד ללכת מחדש. בשנת 2012 הוא זכה במדליית זהב אולימפית ובעוד שתי מדליות כסף (אחת מהן באותו היום של הזהב) בעזרת מוצרי חברת ג'וס פלאס, והוכתר כמודל לחיקוי.

בואו לשמוע את סיפורו המדהים ומלא ההשראה של מארק.
בואו לגלות את הכוח של + Juice PLUS בתוך הסיפור המופלא הזה.

מארק קולבורן

ספורטאים? רוצים להתחיל לחיות בריא יותר? מחפשים יתרון יחסי? זהו האירוע שלכם!

בחודש מאי 2009 מארק שרד תאונת מצנחי רחיפה בסאות' ויילס אך נותר עם גב שבור ושיתוק חמור ברגליים התחתונות. לאחר 5 חודשים קשים של פיזיותרפיה הוא למד ללכת מחדש. מארק, בהיותו חובב ספורט מושבע, האמין כי הוא יכול להמשיך ולממש את תשוקתו הטבעית לספורט והחל להתחרות בתחרויות אופניים שונות. הוא התחרה בגרנד פרי ויילס בניופורט וזכה בשתי מדליות זהב. כבר אז הוא האמין שעם הרבה מאמץ ואמונה אין דבר שהוא לא יכול לעשות וסימן לעצמו מטרה, להתחרות באירוע פאראולימפי בלונדון 2012.

הודות למחויבות המדהימה שלו הוא הוזמן כרוכב אורח לצוות הפאראולימפי של אנגליה ולאחר זמן קצר הצטרף כחבר מן המניין. באולימפיאדת לונדון 2012 מארק זכה במדליית זהב ושתי מדליות כסף ושבר שני שיאיי עולם חדשים. הוא הוכתר "כמודל לחיקוי". מארק הראשון לספר לכולם שלמוצרי + Juice PLUS הייתה תרומה גדולה מאד בדרך הארוכה שהוא עשה עד עלייתו לפודיום לקבלת המדליות.

מרצים נוספים מטעם חברת ג'וס פלאס

לירי משי יוהל

EMD, בריאות, המוצרים של ג'וס פלאס ואיך משלבים את השניים כדי ליצור אורח חיים בריא ומאוזן.

יונה פיכמן

מנכ"ל ג'וס פלאס ישראל, הספונסרית של האירוע. החזון של ג'וס פלאס ואתם.

רועי מזרחי

PMD, איך לקחנו צורך אמיתי של אנשים – בריאות, ובנינו ממנו עסק בינלאומי לכל אדם שרוצה להשתתף ולקחת חלק.

ג'וס פלאס

את האירוע מארגנת חברת ג'וס פלאס, שמטרתה היא "לתת השראה לאורח חיים בריא יותר". על הבמה תוכלו למצוא, בין היתר, את מנכ"ל החברה, את הזכיינים המובילים, אנשי ספורט ישראליים ואנשי בריאות שונים.

יש לך חברים ספורטאים או אנשים עם זיקה לבריאות? נשמח אם תשתף..

Share on Pinterest

אוהבים? מסוקרנים? מסכימים? ספרו לנו מה אתם חושבים!