תצפית בריאות הילדים של Juice Plus

mm
נכתב על ידי דוד מור

כבר 14 שנים שג'וס פלוס מקדמת את עניין התזונה בריאה לילדים. זאת משום שמרבית ההורים נמצאים במאבק מתמיד לגרום לילדים לאכול נכון – את אותם 5 מנות של פירות וירקות בצבעים שונים ביום, כל יום. רוב הילדים יעדיפו את הפיצה, הבורקס או הסופגניה על אותם פירות וירקות, ואלה שכן יהיו מוכנים לא לדחות על הסף כל מאכל צומח המוגש להם, עדיין יתקשו להגיע לכמות הנדרשת באיכות מספקת.

Juice Plus עוזרת לגשר את הפער בין מה שצריך לאכול לבין מה שאוכלים בפועל

ג'וס פלוס הינם תוספי מזון, המבוססים על מזון מלא, טבעי ובלתי מעובד הכוללים חומרים מזינים מ 17 סוגים שונים של פירות וירקות כגון:

תמרים, ברוקולי, סלק, תפוחים, פטרוזיליה, תפוזים, דובדבנים, חמוציות, כרוב ועוד. מהפירות והירקות, בייבוש בהקפאה, מוציאים את המים והסוכר כדי שהתוצר הסופי יהיה בעל מיטב החומרים המזינים שהילדים זקוקים להם.

Juice Plus מאפשרת לנו, למשפחה ולילדים שלנו לגשר על הפער בין מה שאמורים לאכול לבין מה שאוכלים בפועל בשגרה היומ-יומית.

כולנו היינו רוצים לספק תזונה בריאה לילדים שלנו. כעת, עם ג'וס פלוס אנחנו סוף סוף יכולים לדעת שכל בוקר, לפני שהם רצים לבתי הספר והגנים, הם יוצאים מהבית בריאים יותר מתמיד!

 תזונה בריאה לילדים , ג'וס פלוס

למעלה מ 750,000 (המספר קרוב יותר כבר ל 900,000) משפחות מרחבי העולם כבר לקחו חלק ועדיין משתתפים בתצפית בריאות ילדים של Juice Plus!

להלן חלק מהתוצאות שדיווחו המשתתפים בתצפית:

הילדים אוכלים יותר פירות וירקות – כאשר הגוף מתחיל להתרגל לחומרים המזינים הנמצאים בפירות ובירקות, הרי שהוא אוטומטית ירצה להמשיך ולקבל אותם חומרים מזינים על פני סוכרים ומזון מעובד

הילדים שותים יותר מים

מערכת החיסון מתפקדת טוב יותר – ניתן לראות זאת על פי פחות ימי בית ספר מוחמצים ופחות ביקורים אצל הרופא

המודעות לבריאות עולה

הילדים צורכים פחות משקאות מתוקים ומזון מהיר

כיצד משתתפים בתכנית

תכנית חקר בריאות ילדים הושקה בשנת 1999. מאז, משפחות רבות כבר ניסו, התנסו והתרצו מהוספת Juice Plus כחלק עיקרי מהתזונה היומית שלהם.

לכל הורה, או מבוגר אחראי (סבא / סבתא) אשר נרשם כלקוח ג'וס פלוס, החברה תספק גם לילד, נער, סטודנט תואר ראשון או חייל סדיר את תערובת הפירות והירקות למשך 3 שנים ללא תשלום!

המבוגר האחראי מתבקש לענות על שאלון כל 4 חודשים (למשך שנה), על מנת לראות ולאמוד את השינוי אצל המשתתפים בהרגלי הבריאות.

תוכלו להרחיב בנוגע לתזונה בריאה לילדים באתר החברה.

מחבר המאמר
מאמן בריאות. יוזם מזה 4 שנים בתחום התזונה, מפיק אירועים וכנסים. אפשר לאמר שאני פריק של כושר ותזונה.. המטרה שלי היא לעזור לכמה שיותר אנשים לשפר את איכות החיים.